Kibole Kolejorza
Autor: Kibole Kolejorza
15/04/2016
Są takie dni, które stają się świętem nie tyle dla samego klubu, co dla JEGO KIBOLI. Już 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie Lech Poznań powalczy o szósty Puchar Polski. Rywalem naszego klubu, MISTRZA POLSKI, będzie obecny wicemistrz kraju warszawska Legia.

Spodziewamy się, że na trybunach znów zasiądzie kilkanaście tysięcy sympatyków, którzy dla NIEBIESKO-BIAŁYCH BARW są w stanie zrobić wszystko. Pragniemy, by nasza obecność w Warszawie pozostała na długie lata w pamięci wszystkich osób interesujących się futbolem. Ten dzień ma być naszym świętem, ale najpierw sami musimy się do niego przygotować.

 

Po pierwsze: WIARA – wszyscy na Narodowy!
Po drugie: WIARA – Odpalamy na oprawy!

 

Celem akcji „Odpalamy na oprawy!”, organizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań, jest zebranie kwoty osiemdziesięciu czterech tysięcy złotych, która pozwoli sfinansować oprawy kibicowskie podczas finałowego spotkania o Puchar Polski. Stadion Narodowy musi być tego dnia Niebiesko-Biały! Nie mamy większego wpływu na to, jak 2 maja zagrają piłkarze „Kolejorza”, ale naszym obowiązkiem jest poprzez gorący doping zachęcać ich do maksymalnego wysiłku. Niech ten doping, te oprawy sprawią, że KAŻDY Z NAS, KAŻDY KIBOL LECHA, będzie pamiętał to spotkanie do końca życia. Chcemy się dobrze bawić, a jednocześnie pokazać, że pod względem kibicowskim Lech Poznań wciąż jest NUMEREM JEDEN W POLSCE!

 

Niezbędne jest jednak zebranie środków na przygotowanie WYJĄTKOWYCH OPRAW – jeszcze lepszych niż te, które zaprezentowaliśmy rok temu. Każda osoba, która włączy się do projektu Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań „Odpalamy na oprawy!” otrzyma nagrodę – są to pamiątki i gadżety związane z Klubem, ale także ruchem kibicowskim. Pokażmy na Narodowym SIŁĘ KIBOLI LECHA POZNAŃ!
Kibole Kolejorza - dołączamy!

 

fans4club.com/pl-odpalamynaoprawy

 

Michał Lipczyński
23.04.2016, 05:22

I o to chodzi